Kleje i podkładki do stołu

Informacje

Ostatnio przeglądane

Promocje

Producenci

C-STICK - Spray adhezyjny do druku 3D Zobacz większe

C-STICK - Spray adhezyjny do druku 3D

3623

Dostępna ilość na stanie: 0 szt.

Producent: RC-PLANETA

Ten produkt nie występuje już w magazynie

23,58 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

C-Stick Adhesion Spray - produkt polskiej firmy Coro Technology, który ma za zadanie wyeliminować problem odrywających się wydruków od stołu roboczego w drukarkach 3D. Spray dzięki swoim właściwościom świetnie sprawdza się dla większości materiałów dostępnych na rynku. Łatwy w użyciu wystarczy po przez potrząsanie puszki wymieszać zawartość puszki i spray jest gotowy do użycia. 

Wraz ze wzrostem temperatury możemy wyróżnić cztery strefy siły adhezji: 

I) 20-50°C - strefa odrywania wydruków. Siła przywierania wydruków jest bardzo mała, wydruk można usunąć bez użycia większej siły czy narzędzi przeznaczonych do tego.

II) 50-70°C - jest to pierwsza strefa drukowania, spray uzyskuje swoje właściwości adhezyjne. Pozwala na druku z materiałów o małym skurczu oraz modeli pozbawionych ostrych przejść na dolnej płaszczyźnie. 

III)70-90°C - druga strefa drukowania, charakteryzuje się dużą siłą przywierania do siebie powierzchni - adhezji. Zalecana dla średnich i dużych wydruków.

IV)90-120°C - trzecia strefa wydruku. Temperatura 120°C  zapewnia najwyższą z możliwych sił adhezji pozwalającą na druk bardzo dużych i skomplikowanych detali, nawet z materiałów o znaczącym skurczu.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

C-STICK - Spray adhezyjny do druku 3D

C-STICK - Spray adhezyjny do druku 3D

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 Inne produkty w tej samej kategorii: