Świece dymne i lonty

Informacje

Ostatnio przeglądane

Promocje

Producenci

Świeca dymna duża AX-60 pomarańczowa Zobacz większe

Świeca dymna duża AX-60 pomarańczowa

2535

Dostępna ilość na stanie: 1 szt.

Producent: RC-PLANETA

26,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Profesjonalna duża (55m3 dymu) świeca dymna AX-60 niemieckiej firmy KLIMA, przeznaczona do montażu w dużych modelach latających. Specjalna konstrukcja świecy pozwala na długi czas dymienia, przy małej wadze samej świecy.

 

Dane techniczne :
  • czas dymienia: ok. 4 minuty 
  • ilość wytworzonego dymu: ok. 55 m3
  • Waga kasety: 60 gramów
  • Średnica: 32 mm
  • Długość: 63 mm

  

Warunki bezpiecznego użytkowania 

UWAGA: temperatura gazów wydobywających się z wyrobu jest wysoka. Nie zbliżać twarzy do świecy w trakcie jej działania, nie stosować w pomieszczeniach zamkniętych, bez sprawnej wentylacji. Nie stosować wobec osób nieuprzedzonych, nie posiadających stosownego zabezpieczenia, na łatwopalnym podłożu, wobec zwierząt oraz w obecności substancji i przedmiotów łatwopalnych. Dym nie zawiera substancji silnie toksycznych, jednak w przypadku występowania w dużych stężeniach lub długiego czasu narażenia na jego działanie mogą wystąpić reakcje obronne organizmu: podrażnienie błon śluzowych, kaszel, duszności. W takim przypadku należy zapewnić poszkodowanemu dopływ świeżego powietrza, przemyć oczy wodą a w skrajnych przypadkach niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.  Wyrobu nie rozmontowywać.

 

Zgodnie z  przepisami prawnymi, zakupy w drodze internetowej materiałów pirotechnicznych dokonywać mogą wyłącznie osoby pełnoletnie. Dlatego też aby dokonać zakupu tych materiałów należy potwierdzić pełnoletniość.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Świeca dymna duża AX-60 pomarańczowa

Świeca dymna duża AX-60 pomarańczowa

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 Inne produkty w tej samej kategorii: